SRH05S15
XP PowerXP Power
SRH05S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRH05S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 500MA
Podatkovni listi: SRH05S15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRH05S15
Številka dela SRH05S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 500MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10142 pcs Podatkovni list SRH05S15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod (Min) 21V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Linear Regulator Replacement Paket naprave za dobavitelja 3-SIP Module
Velikost / dimenzija 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) Serija SRH05
Paket / primer 3-SIP Module Druga imena 1470-4534
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 95% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 21V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 400mA Nadzorne funkcije -