MTC7528D15
XP PowerXP Power
MTC7528D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTC7528D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 75W
Podatkovni listi: 1.MTC7528D15.pdf2.MTC7528D15.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 326 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 326 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTC7528D15
Številka dela MTC7528D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 326 pcs Podatkovni list 1.MTC7528D15.pdf2.MTC7528D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija MTC Moč (Watts) 75W
Pakiranje Box Paket / primer 12-DIP Module, 10 Leads
Druga imena 1470-4666
MTC7528D15-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 2.5A, 2.5A 10V - 40V Input Tok - izhod (maks.) 2.5A, 2.5A
Nadzorne funkcije Enable, Active High Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MTC7528S3V3
MTC7528S3V3
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Na zalogi: 301 pcs
Prenesi: MTC7528S3V3.pdf
RFQ
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 50W