MTC7528D12
XP PowerXP Power
MTC7528D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTC7528D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 75W
Podatkovni listi: 1.MTC7528D12.pdf2.MTC7528D12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 317 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 317 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTC7528D12
Številka dela MTC7528D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 317 pcs Podatkovni list 1.MTC7528D12.pdf2.MTC7528D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija MTC Moč (Watts) 75W
Pakiranje Box Paket / primer 12-DIP Module, 10 Leads
Druga imena 1470-4665
MTC7528D12-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 3.13A, 3.13A 10V - 40V Input Tok - izhod (maks.) 3.13A, 3.13A