MTC7528S3V3
XP PowerXP Power
MTC7528S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTC7528S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Podatkovni listi: 1.MTC7528S3V3.pdf2.MTC7528S3V3.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 301 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 301 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTC7528S3V3
Številka dela MTC7528S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 301 pcs Podatkovni list 1.MTC7528S3V3.pdf2.MTC7528S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija MTC Moč (Watts) 75W
Pakiranje Box Paket / primer 12-DIP Module
Druga imena 1470-4671
MTC7528S3V3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 10V - 40V Input Tok - izhod (maks.) 20A