MTC5028S28
XP PowerXP Power
MTC5028S28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTC5028S28
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 50W
Podatkovni listi: 1.MTC5028S28.pdf2.MTC5028S28.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 613 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTC5028S28
Številka dela MTC5028S28 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 28V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 613 pcs Podatkovni list 1.MTC5028S28.pdf2.MTC5028S28.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija MTC Moč (Watts) 50W
Pakiranje Box Paket / primer 11-DIP Module
Druga imena 1470-4663
MTC5028S28-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.8A 10V - 40V Input Tok - izhod (maks.) 1.8A