MTC5028S12
XP PowerXP Power
MTC5028S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTC5028S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 50W
Podatkovni listi: 1.MTC5028S12.pdf2.MTC5028S12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 634 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 634 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTC5028S12
Številka dela MTC5028S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 634 pcs Podatkovni list 1.MTC5028S12.pdf2.MTC5028S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija MTC Moč (Watts) 50W
Pakiranje Box Paket / primer 11-DIP Module
Druga imena 1470-4661
MTC5028S12-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.2A 10V - 40V Input Tok - izhod (maks.) 4.2A