JTL4048D15
XP PowerXP Power
JTL4048D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTL4048D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Podatkovni listi: JTL4048D15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JTL4048D15
Številka dela JTL4048D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1236 pcs Podatkovni list JTL4048D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija JTL Moč (Watts) 40W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.35A, 1.35A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 1.35A, 1.35A Nadzorne funkcije Enable, Active High