JTL4024S12
XP PowerXP Power
JTL4024S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTL4024S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 12V 40W
Podatkovni listi: JTL4024S12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JTL4024S12
Številka dela JTL4024S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC/DC CONVERTER 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1310 pcs Podatkovni list JTL4024S12.pdf
Napetost - delo 40W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 12V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Voltage - Dropout (tipičen) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija JTL RoHS Status Tube
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija 8-DIP Module
Izhodna konfiguracija 1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca JTL4024S12 Uredba o vrsticah 90%
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Igralni zatiči 3.35A
Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.35A 9V - 36V Input Opis DC/DC CONVERTER 12V 40W
Tok - prelom 1.6kV (1600V)