JTL4024S3V3
XP PowerXP Power
JTL4024S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTL4024S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 40W
Podatkovni listi: JTL4024S3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JTL4024S3V3
Številka dela JTL4024S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1028 pcs Podatkovni list JTL4024S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija JTL Moč (Watts) 40W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1470-2128-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 10A