JTL6024D12
XP PowerXP Power
JTL6024D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTL6024D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 60W
Podatkovni listi: JTL6024D12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 938 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 938 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JTL6024D12
Številka dela JTL6024D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 938 pcs Podatkovni list JTL6024D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.45" H (50.8mm x 25.4mm x 11.4mm)
Serija JTL60 Moč (Watts) 60W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-3560 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 2.5A, 2.5A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 2.5A, 2.5A