EML30US03-S
XP PowerXP Power
EML30US03-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EML30US03-S
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 30W
Podatkovni listi: EML30US03-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EML30US03-S
Številka dela EML30US03-S Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1986 pcs Podatkovni list EML30US03-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Serija EML30 Moč (Watts) 30W
Druga imena 1470-2715 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 72% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6A Odobritve CB