EML15US48-T
XP PowerXP Power
EML15US48-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EML15US48-T
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 15W
Podatkovni listi: EML15US48-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EML15US48-T
Številka dela EML15US48-T Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3892 pcs Podatkovni list EML15US48-T.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.10" L x 1.25" W x 0.78" H (78.7mm x 31.7mm x 20.0mm)
Serija EML15 Moč (Watts) 15W
Druga imena 1470-2636 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 82% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 320mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 320mA Odobritve -