EML30US03-E
XP PowerXP Power
EML30US03-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EML30US03-E
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 30W
Podatkovni listi: EML30US03-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EML30US03-E
Številka dela EML30US03-E Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2087 pcs Podatkovni list EML30US03-E.pdf
Utež 0.35 lb (158.76g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Serija EML30 Moč (Watts) 30W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-2713
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 72% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6A Odobritve CB, TUV, UL