EML30US05-T
XP PowerXP Power
EML30US05-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EML30US05-T
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 30W
Podatkovni listi: EML30US05-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EML30US05-T
Številka dela EML30US05-T Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2900 pcs Podatkovni list EML30US05-T.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.46" L x 1.36" W x 1.00" H (87.9mm x 34.6mm x 25.4mm)
Serija EML30 Moč (Watts) 30W
Druga imena 1470-2720 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 75% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 6A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6A Odobritve CB