EML30US12-E
XP PowerXP Power
EML30US12-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EML30US12-E
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 30W
Podatkovni listi: EML30US12-E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EML30US12-E
Številka dela EML30US12-E Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2380 pcs Podatkovni list EML30US12-E.pdf
Utež 0.35 lb (158.76g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Serija EML30 Moč (Watts) 30W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-2725
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A Odobritve CB, TUV, UL