ECP40UD01
XP PowerXP Power
ECP40UD01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECP40UD01
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 12V 40W
Podatkovni listi: ECP40UD01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECP40UD01
Številka dela ECP40UD01 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2157 pcs Podatkovni list ECP40UD01.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.00" W x 1.01" H (88.9mm x 50.8mm x 26.0mm)
Serija ECP Moč (Watts) 40W
Druga imena 1470-1258 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 89% natančen opis Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 12V 5A, 2A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5A, 2A Odobritve CB, TUV