ECP40US15
XP PowerXP Power
ECP40US15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECP40US15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 40W
Podatkovni listi: ECP40US15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECP40US15
Številka dela ECP40US15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 40W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2602 pcs Podatkovni list ECP40US15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 4000V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.00" L x 2.00" W x 0.91" H (76.2mm x 50.8mm x 23.1mm)
Serija ECP Moč (Watts) 40W
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti PFC, Universal Input Učinkovitost 89%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2.67A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.67A