ECP225PS28-A
XP PowerXP Power
ECP225PS28-A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECP225PS28-A
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 28V 150W
Podatkovni listi: ECP225PS28-A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECP225PS28-A
Številka dela ECP225PS28-A Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 28V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1013 pcs Podatkovni list ECP225PS28-A.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Serija ECP225-A Moč (Watts) 150W (225W Forced Air)
Druga imena 1470-2696 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 92% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5.36A Odobritve CB, CE, UL