ECP225PS15-A
ECP225PS15-A
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 150W
Na zalogi: 849 pcs
Prenesi: ECP225PS15-A.pdf
RFQ
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%