ECP180PS48
XP PowerXP Power
ECP180PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECP180PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 120W
Podatkovni listi: 1.ECP180PS48.pdf2.ECP180PS48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECP180PS48
Številka dela ECP180PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 120W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1030 pcs Podatkovni list 1.ECP180PS48.pdf2.ECP180PS48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 0.84" H (101.6mm x 50.8mm x 21.6mm)
Serija ECP Moč (Watts) 120W (180W Forced Air)
Druga imena 1470-2376 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 94% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.75A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3.75A Odobritve -