ECP180PS28
XP PowerXP Power
ECP180PS28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECP180PS28
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 28V 120W
Podatkovni listi: 1.ECP180PS28.pdf2.ECP180PS28.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 943 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 943 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECP180PS28
Številka dela ECP180PS28 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 28V 120W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 943 pcs Podatkovni list 1.ECP180PS28.pdf2.ECP180PS28.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 0.84" H (101.6mm x 50.8mm x 21.6mm)
Serija ECP Moč (Watts) 120W (180W Forced Air)
Druga imena 1470-2374 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 93% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 6.43A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.43A Odobritve -