ECP225PS48-A
XP PowerXP Power
ECP225PS48-A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECP225PS48-A
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 150W
Podatkovni listi: ECP225PS48-A.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 790 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 790 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECP225PS48-A
Številka dela ECP225PS48-A Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 790 pcs Podatkovni list ECP225PS48-A.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Serija ECP225-A Moč (Watts) 150W (225W Forced Air)
Druga imena 1470-2697 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 92% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.1A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3.1A Odobritve CB, CE, UL
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECP40US12
ECP40US12
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 40W
Na zalogi: 2719 pcs
Prenesi: ECP40US12.pdf
RFQ
ECP225PS24
ECP225PS24
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 150W
Na zalogi: 737 pcs
Prenesi: ECP225PS24.pdf
RFQ
ECP2PKG
ECP2PKG
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: QG 2 HOLE COVER ROH
Na zalogi: 16157 pcs
Prenesi: ECP2PKG.pdf
ECP40US05
ECP40US05
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 30W
Prenesi: ECP40US05.pdf
ECP225PS48
ECP225PS48
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 150W