ECP130PS36
XP PowerXP Power
ECP130PS36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECP130PS36
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V 100W/130W
Podatkovni listi: ECP130PS36.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 979 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 979 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECP130PS36
Številka dela ECP130PS36 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 36V 100W/130W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 979 pcs Podatkovni list ECP130PS36.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm)
Serija ECP130 Moč (Watts) 100W (130W Forced Air)
Druga imena 1470-3014 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 93% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 2.77A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.77A Odobritve CE