ECP150PS24
XP PowerXP Power
ECP150PS24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECP150PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 100W
Podatkovni listi: 1.ECP150PS24.pdf2.ECP150PS24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECP150PS24
Številka dela ECP150PS24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1184 pcs Podatkovni list 1.ECP150PS24.pdf2.ECP150PS24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.0mm)
Serija ECP Moč (Watts) 100W (150W Forced Air)
Druga imena 1470-1250 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 91% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.17A Odobritve CB, CE, TUV, UL