ECP150PS28
XP PowerXP Power
ECP150PS28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECP150PS28
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 28V 100W
Podatkovni listi: 1.ECP150PS28.pdf2.ECP150PS28.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECP150PS28
Številka dela ECP150PS28 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 28V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1448 pcs Podatkovni list 1.ECP150PS28.pdf2.ECP150PS28.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.0mm)
Serija ECP Moč (Watts) 100W (150W Forced Air)
Druga imena 1470-1251 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 92% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 3.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3.5A Odobritve CB, CE, TUV, UL