ECP130PS15
XP PowerXP Power
ECP130PS15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECP130PS15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 100W/130W
Podatkovni listi: ECP130PS15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECP130PS15
Številka dela ECP130PS15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 100W/130W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1157 pcs Podatkovni list ECP130PS15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm)
Serija ECP130 Moč (Watts) 100W (130W Forced Air)
Druga imena 1470-3010 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 93% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 6.66A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.66A Odobritve CE
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECP130PS18
ECP130PS18
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 18V 100W/130W