ECM100US48
XP PowerXP Power
ECM100US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM100US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 100W
Podatkovni listi: 1.ECM100US48.pdf2.ECM100US48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECM100US48
Številka dela ECM100US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1383 pcs Podatkovni list 1.ECM100US48.pdf2.ECM100US48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Serija ECM Moč (Watts) 100W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 80%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.1A