ECM100US09
XP PowerXP Power
ECM100US09 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM100US09
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 9V 100W
Podatkovni listi: 1.ECM100US09.pdf2.ECM100US09.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECM100US09
Številka dela ECM100US09 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 9V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1254 pcs Podatkovni list 1.ECM100US09.pdf2.ECM100US09.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 9V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Serija ECM Moč (Watts) 100W
Druga imena 1470-1225 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 9V 8.8A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8.8A Odobritve CB, CE