ECM100US07
XP PowerXP Power
ECM100US07 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM100US07
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 7V 100W
Podatkovni listi: 1.ECM100US07.pdf2.ECM100US07.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECM100US07
Številka dela ECM100US07 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 7V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1150 pcs Podatkovni list 1.ECM100US07.pdf2.ECM100US07.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 7V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Serija ECM Moč (Watts) 100W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 80%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 7V 14.3A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 14.3A