ECM100UQ43
XP PowerXP Power
ECM100UQ43 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM100UQ43
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-12V 80W
Podatkovni listi: 1.ECM100UQ43.pdf2.ECM100UQ43.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 884 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 884 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECM100UQ43
Številka dela ECM100UQ43 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-12V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 884 pcs Podatkovni list 1.ECM100UQ43.pdf2.ECM100UQ43.pdf
Napetost - izhod 4 -12V Napetost - izhod 3 12V
Napetost - izhod 2 24V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Serija ECM Moč (Watts) 80W (100W Forced Air)
Druga imena 1470-1221 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 4 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 24V 12V -12V 10A, 2A, 800mA, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10A, 2A, 800mA, 500mA Odobritve CB, CE