ECM100UT33
XP PowerXP Power
ECM100UT33 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM100UT33
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 80W
Podatkovni listi: 1.ECM100UT33.pdf2.ECM100UT33.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 737 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 737 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECM100UT33
Številka dela ECM100UT33 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 737 pcs Podatkovni list 1.ECM100UT33.pdf2.ECM100UT33.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -15V
Napetost - izhod 2 15V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Serija ECM Moč (Watts) 80W (100W Forced Air)
Druga imena 1470-1228 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 3 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 10A, 3A, 800mA 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10A, 3A, 800mA Odobritve CB, CE