ECM100UT34
XP PowerXP Power
ECM100UT34 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM100UT34
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 100W
Podatkovni listi: 1.ECM100UT34.pdf2.ECM100UT34.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 784 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECM100UT34
Številka dela ECM100UT34 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 784 pcs Podatkovni list 1.ECM100UT34.pdf2.ECM100UT34.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 12V
Napetost - izhod 2 5V Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Serija ECM Moč (Watts) 80W (100W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 3
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 80%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 3 Output 3.3V 5V 12V 10A, 5A, 800mA 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A, 5A, 800mA