ECE80US48-S
XP PowerXP Power
ECE80US48-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE80US48-S
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC, ENCAPSULATED, 80W, SCREW
Podatkovni listi: ECE80US48-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE80US48-S
Številka dela ECE80US48-S Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC, ENCAPSULATED, 80W, SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1139 pcs Podatkovni list ECE80US48-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.45" L x 1.87" W x 1.12" H (113.0mm x 47.5mm x 28.5mm)
Serija ECE80 Moč (Watts) 80W
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 87%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.67A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.67A