ECE80US15-SD
XP PowerXP Power
ECE80US15-SD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE80US15-SD
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 80W
Podatkovni listi: ECE80US15-SD.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 864 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 864 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE80US15-SD
Številka dela ECE80US15-SD Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 864 pcs Podatkovni list ECE80US15-SD.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.45" L x 1.87" W x 1.12" H (113.0mm x 47.5mm x 28.5mm)
Serija ECE80 Moč (Watts) 80W
Druga imena 1470-4247 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 5.33A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5.33A Odobritve CB, TUV, UL