ECE80US15-S
XP PowerXP Power
ECE80US15-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE80US15-S
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC, ENCAPSULATED, 80W, SCREW
Podatkovni listi: ECE80US15-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE80US15-S
Številka dela ECE80US15-S Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC, ENCAPSULATED, 80W, SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1069 pcs Podatkovni list ECE80US15-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.45" L x 1.87" W x 1.12" H (113.0mm x 47.5mm x 28.5mm)
Serija ECE80 Moč (Watts) 80W
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 88%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 5.33A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 5.33A
Odobritve CE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECE80US15-SD
ECE80US15-SD
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 80W
Na zalogi: 864 pcs
Prenesi: ECE80US15-SD.pdf
RFQ
ECE80US24-S
ECE80US24-S
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC, ENCAPSULATED, 80W, SCREW
Na zalogi: 1150 pcs
Prenesi: ECE80US24-S.pdf
RFQ
ECE80US36
ECE80US36
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 80W