ECE60US48-SD
XP PowerXP Power
ECE60US48-SD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE60US48-SD
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 60W
Podatkovni listi: ECE60US48-SD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE60US48-SD
Številka dela ECE60US48-SD Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1078 pcs Podatkovni list ECE60US48-SD.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.45" L x 1.57" W x 1.12" H (113.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Serija ECE60 Moč (Watts) 60W
Druga imena 1470-2711 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 86% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.25A Odobritve CB, TUV, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECE60US48-S
ECE60US48-S
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 60W
Na zalogi: 1240 pcs
Prenesi: ECE60US48-S.pdf
RFQ
ECE60US36-S
ECE60US36-S
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 60W
Na zalogi: 1263 pcs
Prenesi: ECE60US36-S.pdf
RFQ
ECE60US36
ECE60US36
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 60W
Prenesi: ECE60US36.pdf
ECE60US48
ECE60US48
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 60W
Prenesi: ECE60US48.pdf
ECE60US24-SD
ECE60US24-SD
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 60W
Prenesi: ECE60US24-SD.pdf
ECE80US12-S
ECE80US12-S
Opis: AC/DC, ENCAPSULATED, 80W, SCREW