ECE60US48
XP PowerXP Power
ECE60US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE60US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 60W
Podatkovni listi: ECE60US48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE60US48
Številka dela ECE60US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1214 pcs Podatkovni list ECE60US48.pdf
Utež - Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.60" L x 1.50" W x 1.10" H (91.4mm x 38.1mm x 28.0mm)
Serija ECE60 Moč (Watts) 60W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-2596
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 86% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.25A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 1.25A Odobritve CSA, TUV, UL