ECE80US36-SD
XP PowerXP Power
ECE80US36-SD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE80US36-SD
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V 80W
Podatkovni listi: ECE80US36-SD.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 998 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 998 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE80US36-SD
Številka dela ECE80US36-SD Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 36V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 998 pcs Podatkovni list ECE80US36-SD.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.45" L x 1.87" W x 1.12" H (113.0mm x 47.5mm x 28.5mm)
Serija ECE80 Moč (Watts) 80W
Druga imena 1470-4249 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 87% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.22A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.22A Odobritve CB, TUV, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECE80US48-S
ECE80US48-S
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC, ENCAPSULATED, 80W, SCREW
Na zalogi: 1139 pcs
Prenesi: ECE80US48-S.pdf
RFQ
ECE80US36
ECE80US36
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 80W