ECE40US03
XP PowerXP Power
ECE40US03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE40US03
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Podatkovni listi: ECE40US03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE40US03
Številka dela ECE40US03 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1387 pcs Podatkovni list ECE40US03.pdf
Utež 0.331 lb (150.14g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Serija ECE Moč (Watts) 40W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-1128
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 73% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 10A Odobritve CSA, cUL, EN, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECE40US03-S
ECE40US03-S
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V 40W