ECE20US09
XP PowerXP Power
ECE20US09 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE20US09
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 9V 20W
Podatkovni listi: ECE20US09.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE20US09
Številka dela ECE20US09 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 9V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2108 pcs Podatkovni list ECE20US09.pdf
Utež 0.132 lb (59.87g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.06" L x 1.07" W x 0.91" H (52.3mm x 27.2mm x 23.0mm)
Serija ECE Moč (Watts) 20W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-1123
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 83% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 2.2A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 2.2A Odobritve CSA, cUL, EN, UL