ECE40US09
XP PowerXP Power
ECE40US09 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE40US09
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 9V 40W
Podatkovni listi: ECE40US09.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE40US09
Številka dela ECE40US09 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 9V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1754 pcs Podatkovni list ECE40US09.pdf
Utež 0.331 lb (150.14g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Serija ECE Moč (Watts) 40W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-1134
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 4.44A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 4.44A Odobritve CSA, cUL, EN, UL