ECE40US05-SD
XP PowerXP Power
ECE40US05-SD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE40US05-SD
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 40W
Podatkovni listi: ECE40US05-SD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE40US05-SD
Številka dela ECE40US05-SD Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1461 pcs Podatkovni list ECE40US05-SD.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Serija ECE Moč (Watts) 40W
Druga imena 1470-1133 delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 77% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 8A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8A Odobritve -
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECE40US05-S
ECE40US05-S
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 40W