DPC70US12
XP PowerXP Power
DPC70US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPC70US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 70W
Podatkovni listi: DPC70US12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DPC70US12
Številka dela DPC70US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 70W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2162 pcs Podatkovni list DPC70US12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.94" L x 1.59" W x 3.60" H (100.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Serija DPC70 Moč (Watts) 70W
Druga imena 1470-4058 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 89% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 5.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5.5A Odobritve CE