DPC30US12
XP PowerXP Power
DPC30US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPC30US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 30W
Podatkovni listi: DPC30US12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DPC30US12
Številka dela DPC30US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3159 pcs Podatkovni list DPC30US12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.94" L x 0.89" W x 3.60" H (100.0mm x 22.5mm x 90.0mm)
Serija DPC30 Moč (Watts) 30W
Druga imena 1470-4053 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2A Odobritve CE