DPC30US05
XP PowerXP Power
DPC30US05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPC30US05
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 30W
Podatkovni listi: DPC30US05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DPC30US05
Številka dela DPC30US05 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2865 pcs Podatkovni list DPC30US05.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.94" L x 0.89" W x 3.60" H (100.0mm x 22.5mm x 90.0mm)
Serija DPC30 Moč (Watts) 30W
Druga imena 1470-4052 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 82% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 4A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4A Odobritve CE