DPC50US05
XP PowerXP Power
DPC50US05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPC50US05
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 50W
Podatkovni listi: DPC50US05.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DPC50US05
Številka dela DPC50US05 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2766 pcs Podatkovni list DPC50US05.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.94" L x 1.18" W x 3.60" H (100.0mm x 30.0mm x 90.0mm)
Serija DPC50 Moč (Watts) 50W
Druga imena 1470-4055 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 83% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 7A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 7A Odobritve CE