DLG75PS36
XP PowerXP Power
DLG75PS36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLG75PS36
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 2.1A
Podatkovni listi: DLG75PS36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLG75PS36
Številka dela DLG75PS36 Proizvajalec XP Power
Opis LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 2.1A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1816 pcs Podatkovni list DLG75PS36.pdf
Utež 2 lbs (907.2g) Napetost - izhod 36V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.93" L x 2.68" W x 1.54" H (176.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Serija DLG
Ocene - Moč (Watts) 75W
Druga imena 1470-1083 delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OTP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
Zatemnitev - natančen opis 2.1A 36V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 2.1A Odobritve CE, EN, IEC, UL