DLG75PS12
XP PowerXP Power
DLG75PS12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLG75PS12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DRIVER CC/CV AC/DC 12V 4.9A
Podatkovni listi: DLG75PS12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLG75PS12
Številka dela DLG75PS12 Proizvajalec XP Power
Opis LED DRIVER CC/CV AC/DC 12V 4.9A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2122 pcs Podatkovni list DLG75PS12.pdf
Utež 2 lbs (907.2g) Napetost - izhod 12V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.93" L x 2.68" W x 1.54" H (176.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Serija DLG
Ocene - Moč (Watts) 59W
Druga imena 1470-1081 delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OTP, OVP, SCP Učinkovitost 84%
Zatemnitev - natančen opis 4.9A 12V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 4.9A Odobritve CE, EN, IEC, UL