DLG75PS24
XP PowerXP Power
DLG75PS24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLG75PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 3.15A
Podatkovni listi: DLG75PS24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLG75PS24
Številka dela DLG75PS24 Proizvajalec XP Power
Opis LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 3.15A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1513 pcs Podatkovni list DLG75PS24.pdf
Utež 2 lbs (907.2g) Napetost - izhod 24V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.93" L x 2.68" W x 1.54" H (176.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Serija DLG
Ocene - Moč (Watts) 75W
Druga imena 1470-1082 delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OTP, OVP, SCP Učinkovitost 86%
Zatemnitev - natančen opis 3.15A 24V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 3.15A Odobritve CE, EN, IEC, UL