DLG50PS36
XP PowerXP Power
DLG50PS36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLG50PS36
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 1.4A
Podatkovni listi: DLG50PS36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLG50PS36
Številka dela DLG50PS36 Proizvajalec XP Power
Opis LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 1.4A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2605 pcs Podatkovni list DLG50PS36.pdf
Utež 2 lbs (907.2g) Napetost - izhod 36V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.93" L x 2.68" W x 1.54" H (176.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Serija DLG
Ocene - Moč (Watts) 50W
Druga imena 1470-1079 delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OTP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
Zatemnitev - natančen opis 1.4A 36V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.4A Odobritve CE, EN, IEC, UL